ניקוי פאנלים סולאריים

ניקוי פאנלים סולאריים – לייצור חשמל רב יותר והגדלת תפוקה ויעילות.

צבירת אנרגיה סולרית לייצור חשמל על גבי פאנלים סולאריים הופכת להיות שכיחה יותר ויותר.

על גבי גגות בתים רבים כמו גם על גגות מבנים ציבוריים ניתן לראות פאנלים סולאריים שבאמצעותם מתאפשר ייצור חשמל באופן עצמאי עם תועלת כלכלית וסביבתית.
כדי למקסם את האנרגיה נדרשת קרינה ישירה ככל האפשר על גבי הפאנלים הסולאריים.

הפאנלים סולאריים נוטים לספוג אבק כי הם נמצאים באזור פתוח לחלוטין והמבנה שלהם שטוח. לכן, נדרש ניקוי פאנלים סולאריים מדי חודש

אם בעבר היה צורך לטפס לגג באופן עצמאי לצורך ניקוי פנלים סולאריים עם מטלית, היום ישנם אמצעים משוכללים המאפשרים לבצע את הניקיון ביתר קלות.
ישנן מערכות ניקוי פאנלים סולאריים הפועלות בשיטת אוסמוזה הפוכה, טלסקופים לניקוי ועוד.
את המוצרים האלה כדאי לרכוש מחברה מקצועית בעלת ניסיון רב וידע בתחום, שתדע להמליץ בדיוק על הפתרון הנכון ביותר לצורך שלכם.

סיגמא –  משווקת מגוון פתרונות לניקוי פנלים סולאריים

זה מספר שנים סיגמא מייצגת את החברות המובילות ואת יצרני מערכות ניקוי פאנלים סולאריים – תחום זה הולך ומתרחב בעקבות ריבוי מערכות של פאנלים סולאריים בארץ ובעולם. סיגמא מייצגת את חברת Unger הגרמנית המובילה בעולם באיכות מוצרי הניקיון שלה, ומייצגת גם את חברת Ionic האנגלית המייצרים מערכות ניקוי פנלים סולאריים וטלסקופים המסוגלים להגיע לגובה 22 מטרים, ואלו מאפשרים ניקוי פאנלים סולאריים בגבהים שונים.

כחברה ותיקה ועתירת מוניטין, אנו בסיגמא, מתגאים במסורת השירות שלנו ובקשרים הענפים שלנו בתעשייה, בארץ ובחו"ל. קשרים אלו איפשרו לנו לפתח מעגל לקוחות מרוצים ונאמנים, שעובדים עימנו במשך שנים ארוכות, ומערך שירות מהיר, זמין, ואיכותי שנותן מענה לכל בקשה. אצלנו, תיהנו ממחירים מצוינים ותנאי תשלום גמישים וכמובן מערך השירות המקצועי, כך ניתן לכם מענה לכל צורך ובקשה.

מציג את כל 2 התוצאות

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.