חומרי ניקוי מיוחדים

חומרי ניקוי מיוחדים

ישנם מצבים בהם מים, סבון וחומרי ניקוי סטנדרטיים לא מספיקים. לעיתים, על מנת להסיר לכלוך ספציפי כמו דבק, פיח או לכלוך קשה שאינו מוסר גם באמצעות שטיפה חוזרת ונשנית, יש להשתמש בחומרי ניקוי מיוחדים אשר אינם משווקים בכל מרכול ואפילו לא ברשתות ההנדימן אשר משווקות מגוון חומרי ניקוי.

היכן ניתן לרכוש חומרי ניקוי מיוחדים

על מנת לבחור את החומר הנכון לניקוי יש לפנות למומחים אשר מתמחים באופן ייחודי בחומרים אלה. כך למשל, חומר ניקוי להסרת פיח או דבק אינם מיוצרים על ידי חברות מוצרי הניקיון הרגילות אלא על ידי חברות המתמחות באופן מיוחד במוצרים אלה ובחרו להתמקצע בחומרים האלו. גם שיווק החומרים הללו לא נעשה על ידי רשתות השיווק אלא על ידי חברות מומחים בתחום מוצרי הניקיון.

בנושאי חומרי ניקוי מיוחדים – פנו למומחים בסיגמא

סיגמא מייצגת מגוון חברות לחומרי ניקוי מיוחדים, ביניהן את החברות המובילות בעולם: חברת Parmol השוויצרית וחברת Prochem האנגלית. חומרי ניקוי אקולוגיים מיוצרים בטכנולוגיה מיוחדת כדי למנוע נזקים לסביבה והם מתפרקים במהירות.

סיגמא מספקת מבחר סוגים של חומרי ניקוי

סיגמא מייבאת מאנגליה חומרי ניקוי מיוחדים לניקוי שטיחים, ריפודים ולניקוי וטיפול בנזקים כגון הצפה, פיח משריפה ניקוי כתמים קשים וחיטוי. הן חומרי ניקוי אקולוגיים והן חומרי ניקוי מיוחדים עומדים בסטנדרטים בינלאומיים לבטיחות המשתמשים וסביבתם.

מציג את כל 7 התוצאות

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.